Tak trochu jiná IT firma.

To chci! » Vyměnit starou za novou

Všimli jste si, že už Vaše stará není, co bývala?

Čím dál víc jste přesvědčeni o tom, že by bylo lepší ji vyměnit za novou? Za takovou, která bude svěží, plná života, a pomůže Vám i s rozvojem Vašeho podnikání? Je totiž možné, že jste se tehdá se starou dopustili mladických nerozvážností a neuvědomili jste si, že by bývalo bylo dobré si s ní nejen užívat, ale i si zaznamenávat jak se vyvíjela, jak rostla, a do jaké fáze se vlastně dostala?

Je více než pravděpodobné, že si ohledně jejího růstu nemůžete všechno pamatovat. Jak se ale vyvarovat toho, že si novou nevychováte stejně? Ono je to vlastně těžké, na starou jste zvyklí, a kdyby nezestárla, tak jste spolu do smrti. Vaši kolegové už na ni taky byli zvyklí, tak na co novou?

Možná si teď připadáte jako v pasti. Bude ta nová v pohodě? Zvládnout se dá všechno, ale musíte si k tomu pozvat ty správné lidi, kteří poznají nejen Vaši starou, ale naučí Vás ovládat i tu novou. Jen ti nejlepší to dokážou zvládnout, i když jim o staré nic neřeknete. My dokážeme vycítit, v čem byla stará dobrá, a jak naučit novou, aby byla lepší, a nadále se rozvíjela k plné spokojenosti.

Vysvětlivka pod čarou:

pojem stará a nová samozřejmě platí pro aplikační řešení. Nehledejte prosím podobnost s čímkoliv jiným ;-)