Tak trochu jiná IT firma.

To chci! » Rozdat se zákazníkům

CRM - Centrála Rozumného Manažera.

Funkční systém pro řízení vztahů se zákazníky je zlatým dnem pro stabilizaci a růst společnosti v jakémkoli oboru. Důvod je jednoduchý – stálý a spokojený zákazník vám dokáže přinášet stálý zisk. A jeho doporučení vám přinese několikanásobně více nových zákazníků, než byste docílili drahými marketingovými kampaněmi. Samotný nástroj Vám nepomůže. Musíte totiž vědět, jak ho řídit.


V první řadě musíte poznat, kteří zákazníci jsou klíčem k Vašemu úspěchu. A pak jim dát opravdu první poslední. Jakmile se Vám podaří dokonale vyčíst jejich potřeby, tak máte vyhráno. 

Jak to všechno zařídit? Jednoduché to není. Leckdy se při nasazení CRM do firmy zvedne vlna nevole, že je to vlastně práce navíc. My Vám ale můžeme poradit, jak to udělat tak, aby to členové Vašeho týmu vzali za své a sami dychtili po informacích v něm uvedených. Někdy se taky může stát, že implementace proběhne bez bolestí, ale s výstupy vlastně nikdo neumí pracovat, nebo nepřinesou požadované výsledky. Péče o zákazníky prostě není žádná sranda. Tak dejme hlavy dohromady a vykročme společně cestou úspěchu.